Zakolochka
+38(096)555-32-42
+38(095)646-70-70
Рус  |  Укр
Умови праці

Наш магазин працює з 9.00 до 19.00

Вихідний - субота ,неділя

конт. тел   (096)555-32-42

Умови роботи:

У нашому магазині представлений товар з цінами за одну штуку. Якщо ціна вказана за пару (дитяча серія) або упаковку (дитяча серія, приколки) тоді, про це буде написано. Натиснувши АРТИКУЛ, ви входите на даний товар і там, в коментарі, буде видно якій кількості відповідає зазначена ціна.

Так як магазин працює тільки з оптовими клієнтами, мінімальна сума замовлення 400 гривень.

Доставка по Україні службою доставки НОВА ПОШТА БЕЗКОШТОВНО при замовленні від 1000 грн.

Ми працюємо при 100% передоплаті товара або  з послугою накладний платіж (при отриманні через Нову Пошту)

Розраховуючи терміни доставки пам'ятайте про вихідні на службах доставки. І не забувайте, наші вихідні - субота ,неділя.

Обов'язково при оформленні замовлення вказуйте контактний номер телефону. Іноді бувають питання (уточнити колір або запропонувати аналог). Якщо раптом товару на момент замовлення немає в наявності на складі, то класти аналогічний не будемо, без підтвердження вашої згоди.

Система знижок у нашому магазині

від 1000 грн- 3%

від 3000 грн -5%

від 5000 грн-10%

ПОВЕРНЕННЯ, поломка.

При складанні замовлення товар ретельно перевіряється (мається на увазі зовнішній вигляд) кожну упаковку ми звичайно не відкриваємо.

Часто задають питання:

Чому був код № ХХХХ а зараз його знято з продажу і його немає на сайті? Пояснюємо. Наш принцип роботи-постійне оновлення та зміна асортименту. Ми думаємо всім, хто працював з біжутерією, знайома фраза покупців: «А коли буде ще щось новеньке?» Саме тому асортимент часто змінюється. І звичайно в ногу з модою.

Де ви знаходитесь?

Україна. м.Львів.